Intimní hygiena a zdraví ženy s tianDe

Autor

Admin

Kategorie

Zveřejněno

3 listopadu, 2019

Komentáře

  Chci získat zákaznickou kartu

  Začneme trochu smutnou statistikou

  1. smutné místo v seznamu onemocnění ženských pohlavních orgánů patří nádorová onemocnění
  2. místo – poruchy menstruačního cyklu a poruchy reprodukce
  3. místo – zánětlivé procesy
  4. místo – patologické klimakterium

   

  Intimní zdraví ženy

  Intimní zdraví ženy je velmi těžké si udržet, protože klasické menstruační vložky jsou u nás vyráběny z odpadních materiálů, tianDe má unikátní patentovaný program.

   

  Mimochodem, nedostatek výrazných příznaků je typický pro většinu výše uvedených chorob. Nepatrné svědění, pálení, výtok obvykle nevyvolávají znepokojení a nemoc tak může přejít do chronické formy.A každý chronický proces je pro tělo ženy vážnou hrozbou mající spoustu následnků – neplodnost, mimoděložní těhotenství, bolesti v pánevní oblasti.

   

  Především příznaky, které by nás měly znepokojit:

  • svědění, pálení, výtok, zápach
  •  nepravidelná, dlouhá, bolestivá menstruace
  •  vznik mastného lesku nebo akné na obličeji
  •  výskyt přebytečné „vegetace“
  •  prudký nárůst hmotnosti o  8 – 10 kg
  •  bolest v podbřišku

   

  Podle čínských léčitelů mají bylinné přípravky jemnější působení, při správném použití nejsou návykové a nevyvolávají alergie, jsou schopny zvýšit imunitu člověka, pomáhat vyrovnat se s nemocí.

   

  Vložky tianDe – to je především suchý bylinný zábal a teprve pak – vysoce kvalitní hygienické prostředky. Povrch vložek se skládá z kvalitní bavlny a má nejvyšší míru absobce vody, která zabraňuje podráždění, pálení a svědění.

  Účinky vložek mají dvojí účinek

  1. aromaterapie a fytoterapie
  2. energoterapie

   

  1. Aromaterapeutické účinky vložek jsou zajištěny díky unikátní patentované kombinaci bylin, která je přísně chráněna farmakology v Číně. Byliny aktivně působí na sliznice vnějších orgánů, čímž je jejich vstřebávání daleko intenzivnější. Rostlinné výtažky a fytoncidy – rostlinná léčiva, působí na aktivní body reflexních zón a jejich prostřednictvím ak i na celé tělo.
  2. Energoterapeutické účinky zajištuje silný náboj přírodní energie, vyzařované léčivými bylinami a aktivuji tak body umístěné v zoně rozkroku. Bioaktivní složky ve vložkách mají tak vliv na celý organismus a podporují rovnoměrný tok energie Čchi.

   

  Součástí programu jsou vložky řady – „Energie života“, „Energie bylin“,  „Nefritová svěžest“, „Jemná péče“, bylinné směsi – „Dary Shambhaly“ a Jemný gel pro intimní péči.

   

  Z hlediska tradiční čínské medicíny byliny obsažené ve vložkách „odstraňují stagnaci, zahřívají meridiány, odstraňují vlhkost, zahřívají chlad, rozpohybují Čchi a krev, mají harmonizující účinek.

   

  „Energie života“

  účinnost vložek zajišťuje unikátní fytonáplň z hustých výtažků a sušených bylin. Pro získání 1 kg extraktu je třeba zpracovat 8 – 10 kg bylin. Extrakt má tak tak destinásobně vyšší cenu, v porovnání s bylinami. Účinnost hotového výrobku na jeho bázi stoupá o několik řádů.

  Bylin obsažené v tété vložce působí  na meridiány srdce, jater, sleziny, tonizuje a posiluje krev, reguluje menstruaci, zmírňuje bolest. Doporučuje se při poruchách menstruačního cyklu, v případě zánětlivých procesů, bolestivá menstruace, cystická fibroza prsu, premenstruační syndrom, narušení tonusu dělohy, neplodnost, klimakterium, obnova hormonální rovnováhy, na ženské zdraví vůbec.

   

  „Energie bylin“

  Denní vložky intimní

  Denní vložky menstuační

  Noční vložky menstuační

   

  Menstuační vložky obsahují rychlý test pro kontrolu mikroflory. Barevný indikátor během 30 vteřin , přítomnost nebo absenci onemocnění pohlavních orgánů.

   

  Víceúčelová struktura vložek menstruačních denních a nočních

  •  Přírodní horní vrstva Airlaid rychle propouští tekutinu dovnitř vložky a zabraňuje jejímu prosakování na povrch, díky čemu vložka zůstane suchá.
  •  Vnitřní savá vrstva obsahuje granule superabsorbentu, které přemění tekutinu na gel a udrží ji spolehlivě uvnitř vložky.
  •  Unikátní fytomembrána obsahuje patentovaný koncentrát bylinných výtažků.
  •  Boční křidélka a zvětšený objem vložky zajistí spolehlivou ochranu zabraňující úniku během noci.

   

   

  „Nefritová svěžest“

  Denní vložky intimní – aloe, s aniontovým čipem a super tenké

  Denní vložky menstruační

  Noční vložky menstuační

   

  Výtažky bylin přispívají k

  •  zvýšení citlivosti mikroorganismů k působení antibakteriálních přípravků
  •  pocitu pohodlí
  •  zvýšení smyslnosti

   

  Víceúčelová struktura vložek menstruačních denních a nočních

  •  Povrch z vysoce kvalitní celulózy, která umožňuje kůži dýchat  a vyhnout se alergickým reakcím.
  •  Vnitřní vrstva se skládá ze 100% přírodního bavlněného prášku a granulí ultra nasákavého polymeru, který okamžitě absorbuje tekutinu a neumožní únik zpět.
  •  Fytomembrána obsahuje léčivé bylinné výtažky.
  •  Vnější vrstva blokuje tekutinu
  •  Boční křidélka dobře fixují a poskytují komfort při pohybu.

   

  „Jemná péče“

  Vložky snižují riziko infekce a opakování zánětu močových cest a močového měchýře. Rostlinné extrakty ve vložkách napomáhají potlačení růstu patogenů, zmírňují pocit nepohodlí a urychlují proces hojení. Mají protikřečové účinky, protizánětlivé, antibakteriální, analgetické, močopudné, stimulují lokální imunitu. Čistí močový měchýř, močové cesty až k ledvinám.

   

  Jemný gel pro intimní péči

  „Čistota je zárukou zdraví“ to je základní princip péče o zdraví ženy.

  Obyčejné mýdlo, u kterého by naše babičky ani nezaváhaly, už dnes mnohdy způsobuje podráždění. Citlivé části těla vyžadují citlivou péči – ph genitální sliznice se značně liší od ph zbývajících částí těla.

  Gel pro intimní hygienu zachovává ph, zvyšuje odolnost vůči agresivním mikroorganizmům a snižuje pravděpodobnost zánětlivých procesů.

  •  pomáhá obnovit integritu genitální sliznice, odstraňuje pocity nepohodlí, zarudnutí, otok
  •  přírodní složky podporují zdravou mikrofloru, změkčují, hydratují, brání vzniku zánětu
  •  předchází vzniku vaginální suchosti, zvlhčuje vaginální sliznice a vytváří pocit pohodlí
  •  ideální pro každodenní intimní hygienu žen a mužů

             Kontraindikace při používání vložek je těhotenství a kojení.

   

  Bylinná směs s děhelem čínským a tužebníkem pro ženy
  •  na menstruační a gynekologické problémy
  •  problémech v mléčné žláze
  •  při zvětšených lymfatických uzlinách v podpaží
  •  při výtocích z bradavek
  •  při bolestech prsní žlázy, zvětšení objemu prsní žlázy
  •  při hormonálních a metabolických poruchách v organismu
  •  při nízké imunitě
  •  při fybrocystické mastopatii prsů

   

             Kontraindikace – těhotné a kojící ženy – vysoký krevní tlak- myšlen tlak, který každé ráno je 140 a výše. Pokud je nepravidelný a občasný vysoký krevní tlak, můžete opatrně používat čaj – může vyrovnat krevní tlak, pozorovat se – při nemoci jater a žlučníku

  Přihlaste se k odběru novinek

  Související Články

  Lehké nohy bez křečových žil

  Lehké nohy bez křečových žil

  Zmírněte projevy křečových žil. Namodralé vystupující žíly provází nepříjemné zdravotní neduhy. Často intenzivně svědí, bolí nebo natékají. Všichni víme, že bychom je neměli škrábat, ale někdy se nedokážeme ovládnout. Rozškrábaná pokožka je pak náchylnější k zánětům....

  Online podnikání pro maminky

  Online podnikání pro maminky

    Vhodná doba na to, vyřídit si svou V.I.P. kartičku a nejen to. Online byznys nyní přívítá spousta žen, když ne jako hlavní činnost, tak alespoň jako přivýdělek. Řekněte mi, kolik si chcete přivydělat a pomohu vám rozjet podnikání z domova. Denně vyřizujeme spousty...