Krásné, zdravé řasy a obočí

Autor

Bobina

Kategorie

Zveřejněno

1 dubna, 2020

Komentáře

  Chci získat zákaznickou kartu

  Sérum na podporu růstu řas a obočí

  Podporuje růst řas a obočí. Pro nás, pro ženy, jsou naše řasy ozdoba. Každá žena o krásných řasách a obočí sní, protože zvýrazňují oči, zlepšují vzhled. Ale bohužel ne každá, má řasy krásné, husté, dlouhé, lesklé, prostě krásné od přírody. Působí na ně prach, slunce, povětrnostní vlivy a v neposlední řadě dnešní módní trend, prodlužování řas. Tato procedura je dělá tenké, křehké a potřebují speciální péči.

  Řasy a obočí jsou vytvořeny přírodou, aby chránily oči. Spousta firem nabízí různá séra na olejové bázi, ale tianDe představuje sérum na bázi úplně jiné, která regeneruje, prodlužuje a hydratuje.

  Přednosti našeho séra:

  1. Efektivní látky prodlužují fázi růstu.
  2. Má lehkou texturu
  3. Rychle se vstřebává – po 15 minutách se můžete nalíčit

  Aplikátor zajistí přesné nanesení séra na linii řas přímo ke kořínkům.

  Sérum ve srovnání s jinými séry je až 4x levnější, má vysoký účinek, díky aktivním složkám a vysoké koncentraci.

  A co umí?

  Přesně to, co od takového séra očekáváme. Zrychluje růst, pomáhá získat přírodní, objemné a dlouhé řasy.

  A co způsobuje jedinečnou účinnost?

  Obsahuje velmi aktivní látky – výtažek z kořene pivoňky červené, houbu rosolovku, kyselinu hyaluronovou, peptidový komplex a panthenol.

  Peptidový komplex – velmi aktivní složka, probouzí „spící“ folikuly, stimuluje růst, předchází vypadávání. Proniká hluboko ke kořínkům a tím je zpevňuje.

  Pivoňka červená – pochozí z Číny, kde jsou pivoňky považovány za posvátný talisman, který chrání před nemocemi. Jako esenciální oleje a výtažky řeší i problémy v kosmetologii. Esenciální oleje rychle pronikají do folikul. Stopové prvky dělají silnou řasovou cibulku a proto z ní potom roste dlouhá řasa. Pivoňka dodává řasám hydrataci, pružnost, elastičnost.

  Houba rosolovka, která je zde obsažena roste na stromě. Výtažek z ní hydratuje pokožku, cibulku řas a má mimořádnou výživovou hodnotu.

  Kyselina hyaluronová – dodává hydrataci, chrání před vysoušením a regeneruje i pokožku před vysoušením v místě růstu řas. Dodává pružnost a hedvábný vzhled. Prospívá rovněž i řasové cibulce. Působí jako antioxidant, takže chrání před škodlivými vlivy prostředí.

  Panthenol, provitamín B5, zabraňuje oxidačnímu stresu, hydratuje cibulku, obaluje každou řasu jako ochrana a tím je zpevňuje a posiluje. Dodává jim pružnost, výživu a prospívá k růstu a regeneraci poškozených řas.

   

  Použití: Každý večer 2 hod. před spaním naneseme sérum aplikátorem na linii řas ke kořínkům, i na obočí. Pleť musí být důkladně odlíčená. Pes noc probíhá regenerační proces. Po probuzení pleť opět odlíčíme, jako každé ráno a znova naneseme na linii řas a obočí. Pokud se líčíme, je doporučeno po 15 minutách.

  Po pravidelném používání uvidíme změnu po 3 – 4 týdnech. Je zde samozřejmě velmi důležitá disciplína, jako i u všech kosmetických přípravků, když chceme vidět efekt.

   

  Pokud není vidět efekt, je zde pravděpodobnost, že jsou problémy s hormony, se štítnou žlázou, se žlázami s vnitřní sekrecí.

  Přihlaste se k odběru novinek

  Související Články

  Lehké nohy bez křečových žil

  Lehké nohy bez křečových žil

  Zmírněte projevy křečových žil. Namodralé vystupující žíly provází nepříjemné zdravotní neduhy. Často intenzivně svědí, bolí nebo natékají. Všichni víme, že bychom je neměli škrábat, ale někdy se nedokážeme ovládnout. Rozškrábaná pokožka je pak náchylnější k zánětům....

  Online podnikání pro maminky

  Online podnikání pro maminky

    Vhodná doba na to, vyřídit si svou V.I.P. kartičku a nejen to. Online byznys nyní přívítá spousta žen, když ne jako hlavní činnost, tak alespoň jako přivýdělek. Řekněte mi, kolik si chcete přivydělat a pomohu vám rozjet podnikání z domova. Denně vyřizujeme spousty...