Leona Voráčová – zlatá ředitelka tianDe

Autor

Admin

Kategorie

Zveřejněno

25 října, 2019

Komentáře

  Chci získat zákaznickou kartu

  Jmenuji se Leona Voráčová. Je to již 15 let, co jsem převzala masážní a kosmetický salon studioV, který dvanáct let předtím založila moje maminka. Díky dobrému jménu nebyla o zákazníky nouze a já získala spousty zkušeností a znalostí z oblasti masáží, kosmetiky a zdravé krásy. Znalosti jsem dobře využila i ve školství, kde jsem 5 let učila masáže v odborném výcviku.

  V současné době věnuji většinu svého času kosmeceutice tianDe a poradenství. Každá žena je krásná a společně nacházíme cesty, jak svojí krásu přirozeně ukázat a zdravě udržovat. Právě ona,zdravá krása, se pro mě stala mottem. Když jsem tianDe objevila a sama na sobě vyzkoušela, věděla jsem, že přesně tohle je cesta, jak své motto bezezbytku naplňovat.

  Díky tianDe si navíc plním své sny, a to nejen pravidelným příjmem, ale i užíváním si dovolených, které dostávám za odměnu, ať už to jsou plavby na luxusních lodích nebo možnost podívat se na Altaj. Pořízení automobilu za odměnu byla také velká radost.

  Ráda poradím i Vám, jakým způsobem si s tianDe zajistit nejen zdravou krásu, ale i spokojenější a svobodnější život.

  Přihlaste se k odběru novinek

  Související Články

  Lehké nohy bez křečových žil

  Lehké nohy bez křečových žil

  Zmírněte projevy křečových žil. Namodralé vystupující žíly provází nepříjemné zdravotní neduhy. Často intenzivně svědí, bolí nebo natékají. Všichni víme, že bychom je neměli škrábat, ale někdy se nedokážeme ovládnout. Rozškrábaná pokožka je pak náchylnější k zánětům....

  Online podnikání pro maminky

  Online podnikání pro maminky

    Vhodná doba na to, vyřídit si svou V.I.P. kartičku a nejen to. Online byznys nyní přívítá spousta žen, když ne jako hlavní činnost, tak alespoň jako přivýdělek. Řekněte mi, kolik si chcete přivydělat a pomohu vám rozjet podnikání z domova. Denně vyřizujeme spousty...