Zatočte s vypadáváním vlasů

Autor

Admin

Kategorie

Zveřejněno

28 října, 2019

Komentáře

  Chci získat zákaznickou kartu

  Normální je, když denně vypadne člověku 100 vlasů, pokud ale nacházíme za sebou chomáče vlasů, měli bychom zpozornět.
  Nejčastější příčiny vypadávání vlasů: stres – nešetrné zásahy do vlasů – cukrovka – hypofunkce štítné žlázy – chemoterapie – změna ročního období – alopecie – seborea – psychicky náročné období –  hormonální změny – genetika – nedávné operace pod narkózou

  Přípravky ZLATÝ ZÁZVOR – SÍLA A RŮST – šampon, maska – NA PŘÍRODNÍCH TENZIDECH

  Zázvor je jako BUDÍK, dokáže probudit folikuly a aktivovat růst hustých vlasů. Tato legendární rostlina zajišťuje silnější mikrocirkulaci v pokožce hlavy. Rychlejší růst vlasů a minimalizacijejich vypadávání. Účinek přípravků posiluje pyrithion zinečnatý, rýžové bílkoviny, lanolin a kokosový olej.
  Každé balení šamponu obsahuje z jedné třetiny šťávu z 6ti letého zázvoru.

  Tyto přípravky:
  ZLEPŠUJÍ MIKROCIRKULACI V POKOŽCE HLAVY, STIMULUJÍ VLASOVÝ RŮST.
  ZMÍRŃUJÍ VYPADÁVÁNÍ
  REGENERUJÍ VLASOVOU STRUKTURU
  NORMALIZUJÍ FUNKCI MAZOVÝCH ŽLÁZ
  PŮSOBÍ PROTI SEBOREE

  Přípravky BIO REHAB- SPOUŠTĚČ VLASOVÉHO RŮSTU – šampon, maska, tonikum – BEZ SULFÁTŮ

  Ve složení přípravků Bio rehab jsou výtažky 7 bylin – Ženšenu, Anděliky, Moruše, Zázvoru, Dřezovce, Lingzi, Rdesna

  Tyto přípravky:

  ZLEPŠUJÍ MIKROCIRKULACI V POKOŽCE HLAVY
  AKTIVUJÍ DĚLENÍ BUNĚKVE VLASOVÉ FOLIKULE
  STIMULUJÍ RŮST NOVÝCH VLASŮ
  MINIMALIZUJÍ VYPADÁVÁNÍ
  POMÁHAJÍ BOJOVAT PROTI LUPŮM

  Ruku v ruce spolu s přípravky proti vypadávání vlasů, jdou potravinové doplňky:

   

  Funkční komplex „Piaoliang“ „Piaoliang“ v čínštině znamená „krasavice“.

  Zářivá kůže, lesklé a silné vlasy,zdravé a upravené nehty jsou snem každé ženy a zároveň nenahraditelnýmiatributy nejen každé krasavice, ale i všech úspěšných lidí. Funkční komplex„Piaoliang“ je zdrojem vitamínů, minerálů a antioxidantů, které chrání pokožku,vlasy a nehty před předčasným stárnutím, zlepšuje jejich stav a vzhled.„Piaoliang“ obsahuje nejdůležitější stopové prvky – selen a zinek, vitamíny,aminokyseliny a jedinečnou houbu housenici čínskou, která je od nepaměti navýchodě považována za nejužitečnější ze všech rostlin rostoucích na zemi. Tytosložky jsou nepostradatelné pro dobrý zdravotní stav a hezký vzhled, protožemají příznivý účinek na stav pokožky, vlasů i nehtů.Tón pleti se zlep& scaron;uje, vlasy se zpevňují, stárnutí pokožky se zpomaluje. Dovolte si oplývat krásou v každém věku!Doplněk stravy. Nejedná se o lék.

  POUŽITÍ:

  Dospělí 1 kapsle denně při jídle. Doba užití 3-4 týdny. Před užitím je doporučováno se poradit s lékařem. Nepřekračovatdoporučenou denní dávku. Doplněk stravy není náhradou za pestrou stravu.

   

  Funkční komplex „Citrokalcevit“- 100% přírodní přípravek

  Lesklé vlasy, krásné nehty, okouzlující úsměv, mladý vzhled, snadný pohyb … to je základ přitažlivosti a krásy. Deficit vápníku ovlivňuje jak náš vzhled, tak fyzický a psychologický stav.

  💗 POSILNĚTE SVŮJ IMUNITNÍ SYSTÉM 💗
  Doplnění vitamínů a posilnění imunitního systému je důležité v chladných měsících. Díky složení Citrokalcevitu a díky jeho přítomným vitamínům se připravíte na nadcházející dny.

  V současné době je biologicky dostupným a vhodným zdrojem vápníku citrát vápenatý. Je to ideální zdroj vápníku, který najdete v CITROKALCEVITU.

  Denní příjem vápníku by měl být 1000 mg. V průměru máme denní nedostatek o 300-350 mg denně. Nedostatek umí vyvážit právě Citrokalcevit.

  Složení produktu:

  Vápník-160 mg
  Vitamín A-1500 iu
  Vitamín d3- 130 iu
  Vitamín b1- 0.5 mg
  Vitamín b2- 0.5 mg
  Vitamín b3- 6.0 mg
  Vitamin b6- 0.6 mg
  Vitamín b9- 180 mg
  Vitamin B12
  Vitamín C 1,1, 1,1 mg-28 mg
  Vitamín E-3.2 iu
  Vitamín H-66

   

  vitamín A – antioxidant a protinfekční, při problémech s kůží (akné, kožní onemocnění, stárnutí kůže), onemocnění ženských reprodukčních orgánů, trávicí systém, dýchací systém.

  vitamín B1 je nezbytný pro nervový systém, zlepšení mentální aktivity, prevence Alzheimera.

  vitamin B2 – antioxidant, jeden z klíčových vitamínů, způsobuje regenerační procesy včetně kůže.

  vitamín B3 kontroluje úroveň cholesterolu je důležitá pro systém cirkulaci a vrací emocionální rovnováhu.

  vitamín B6 – jeden ze základních vitamínů B, zvláště důležitý pro udržení zdraví žen, srdeční choroby, onemocnění cukru, poškození imunitního systému, nervový systém, oběhoveho systému, kožní onemocnění (akné, dermatitida).

  vitamín B9 – chrání krevní cévy před aterosklerózou, pomáhá s akné a psoriázou.

  vitamín B12 je nutný pro anémii, poruchy spánku, deprese, astma, alergie, poruchy sluchu, je také užitečné pro vegetariány a starší osoby.

  vitamín D3 podporuje absorpci vápníku, je zapotřebí k posílení kostí u psoriázou, hypertenze, cukrovky, střevní nemoci.

  vitamín C – silný antioxidant, jeden z nejdůležitějších vitamínů potřebných k omlazení těla.

  vitamín E – „Vitamín mládí“ Potřebný pro omlazení těla, v menopauze.

  vitamín H se jmenuje „Vitamín Krásy“, je nezbytný pro zdraví kůže, vlasů a nehtů. Podporuje práci gastrointestinálního traktu, ledvin a dalších tělesných systémů.

   

  POUŽITÍ:
  Děti od 1 do 7 let jedna tableta denně, děti od 7 do 14 let dvě tablety denně, dospělí a děti starší 14 let čtyři tablety denně VEČER! Před užitím je doporučováno se poradit s lékařem. Nejedná se o lék. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není náhradou za pestrou stravu.

  Opravdu užívejte večer, tělo a hlavně ledviny regenerují a potřebují tyto zdroje vápníků a vitamínů. Přes den bychom ledviny zbytečně zatěžovali. Tabletka lze krásně rozdrobit a rozpustit v malém množství vody pro ty, kteří nedokáží velkou tabletu polknout.Citrokalcevit

  Přihlaste se k odběru novinek

  Související Články

  Lehké nohy bez křečových žil

  Lehké nohy bez křečových žil

  Zmírněte projevy křečových žil. Namodralé vystupující žíly provází nepříjemné zdravotní neduhy. Často intenzivně svědí, bolí nebo natékají. Všichni víme, že bychom je neměli škrábat, ale někdy se nedokážeme ovládnout. Rozškrábaná pokožka je pak náchylnější k zánětům....

  Online podnikání pro maminky

  Online podnikání pro maminky

    Vhodná doba na to, vyřídit si svou V.I.P. kartičku a nejen to. Online byznys nyní přívítá spousta žen, když ne jako hlavní činnost, tak alespoň jako přivýdělek. Řekněte mi, kolik si chcete přivydělat a pomohu vám rozjet podnikání z domova. Denně vyřizujeme spousty...