Znovuzrození pleti

Autor

Bobina

Kategorie

Zveřejněno

26 března, 2020

Komentáře

  Chci získat zákaznickou kartu

  Séra – žluté a růžové kapsle

  Naše „rybičky“, dodávaji v první řadě hydratační látky, které tolik chybí po dovolené, po slunění, po zimě, ve stresovém období.

  Sérum = znovuzrození pleti. Séra dříve byla pouze záležitostí kosmetických salonů. Byl to exkluzivní produkt, neboť vždy byl efekt okamžitě viditelný, a proto začal kosmetický průmysl vyrábět séra i pro domácí použití.

  Sérum je „spodní prádlo“ pro naši pokožku. Jsou ideálním podkladem pod denní a noční krém.

  Séra vyhovují všem typům pleti a všem věkovým kategoriím.

  Poslední dobou se stala velmi populární vrstvená péče o pleť. Séra působí v nejhlubších vrstvách pokožky. Jsou šampiony podle obsahu účinných látek a mají tak až 10x vyšší účinek. V porovnání tato séra s proteiny hedvábí vs. nějaký krém s hedvábím – krém má 2 – 4 % proteinu hedvábí a v séru je až 40%.

  Tato séra jsou bez konzervačních látek. Základem je olej a voda. Jsou hermeticky uzavřena v kapslích, a tím si zachovávají všechny vlastnosti.  Neuchovávají se. Po otevření ihned spotřebovat. Séra obsahují velmi malinké molekuly a tím je naše buňky dobře pohlcují a dostanou se tak do nejhlubšch vrstev pokožky a pleť je vstřebává beze zbytku. Celá kapslička vystačí na ošetření obličeje, krku i dekoltu.

  Všechny biologicko aktivní látky mají vysokou účinnost. Lehká textura sér rychle prosakuje do hloubky. Lze je používat jednorázově na okamžité oživení pleti a nebo v 36 denní kúře jako regenerační sérum. Po vyčištění pleti dáme tonikum, poté sérum, 5-10minut počkáme, až se vstřebá a naneseme buď denní a nebo noční krém.  Pokud potřebujeme opravdu regenerační proces pro suchou a dehydrovanou pleť, používáme ráno i večer.  Výživu, hydrataci a pružnost pleti můžeme podpožit kúrou 3x do roka. Po zimě, po letním období a třetí dle vaší potřeby – volby.  Tyto kúry nám zpomalují procesy stárnutí.

  Oční sérum – růžové rybičky

  Pokožka kolem očí je 5 – 7x tenčí, než na tvářích. Nemá podkožní tukovou vrstvu. Je zde jemná, tenká, elastinová vrstva, která je velmi namáhaná. Pláč, smích, různé grimasy. Citlivě reaguje na nedostanek spánku, na stres, únavu. Kolem očí je projekce ledvin, stres oslabuje ledviny, narušuje krevní oběh a to vede k tmavým kruhům a otokům pod očima. Séra osvěžují oční okolí, tonizují, redukují kruhy pod očima i otoky. Obsahují olej, a proto je nenanášíme na pohyblivé víčko, mohlo by dojít k podráždění očí.  Pokud je pleť velmi suchá, můžeme nanést i na celý obličej, na krk. Hydratuje a vyhlazuje velmi dobře i dekolt. Jednorázová kaple obsahuje ceramidy, étery pupalkového oleje, jojobový olej, vitamín E.

  Ceramidy jsou v kosmetice velmi populární. Udržují celistvost epidermální bariéry, aby do pleti nepronikaly mikroorganismy. Pokud je pleť oslabena, pak brzy vznikaji vrásky, když je nedostatek vody. Ceramidy pomáhají udržovat buňky pohromadě. Pracuji jako tmel, a pracují jako dopravní prostředek pro účinné látky. Zvyšují ochrannou funkci. Pokud chybí ceramidy, je to známka dehydratace. Pupalkový olej jako silný antioxidant, lapač na volné radikály, vyživuje a chrání buňky před poškozením. Jojobový olej je blízký příbuzný naší kůže. Lipidy jsou podobné lipidům naší pleti. Jako přirozený hydratační faktor, velmi se podobaji kolagenu naší pokožky, zmenšují hloubku vrásek – mimické, statické nebo věkové. Zmenšují hloubku vrásek a zabraňují tvorbě nových. Je to produkt bez konzervantů, neobsahuje parabeny, čistě přírodní. Pokožka je po něm sametová, hydratovaná, známky únavy a stresu mizí, zlepšuje se textura i barva pleti.

  Obnovující pleťové sérum – žluté rybičky

  Opět můžeme udělat 2×3 do roka kúru. Je to takové znovuzrození pleti. Pomáhají bojovat se všemi příčinami stárnutí. Poskytují antioxidační ochranu, doplní deficid vlhkosti. Obsahují 40% hydrolizovaného hedvábí = tekuté zlato, které je zakladní omlazujicím komponentem. Dále hydrogenový kokosový olej, ceramidy, pupalkový olej, jojobový olej, a vitamín E.

  Hydrolizované hedvábí – vyrábí se pomocí hydrolýzy hedvábných vláken bource morušového. Je to tedy zcela přírodní produkt. Vytváří na povrchu naší pokožky lehký film a chrání před dehydratací i v hlubších vrstvách pokožky. Zajištuje liftingový efekt. Kokosový olej – obsahuje vysokou koncentraci kyseliny laurové, umí zničit škodlivé bakterie na povrchu pleti. To, že máme na pleti škodlivé bakterie signalizují bradavice, akné, pihy, výrůstky….. Kokosový olej chrání pokožku a tím zvyšuje i její imunitu. Pracuje i jako povrchový peeling, aktivuje tvorbu nových zdravých buněk. Obsahuje fosfolipidovou membránu, kyselinu hyaluronovou. Účinky ceramidů, jojobového a pupalkového oleje viz výše.

  Séra zmenšují hloubku vrásek, obnovují pružnost, hydratují, posilují bariéru, podporují mládí a zdraví našich buněk. Aktivují látkovou výměnu v naší pokožce.

   

   

   

   

   

   

  Přihlaste se k odběru novinek

  Související Články

  Lehké nohy bez křečových žil

  Lehké nohy bez křečových žil

  Zmírněte projevy křečových žil. Namodralé vystupující žíly provází nepříjemné zdravotní neduhy. Často intenzivně svědí, bolí nebo natékají. Všichni víme, že bychom je neměli škrábat, ale někdy se nedokážeme ovládnout. Rozškrábaná pokožka je pak náchylnější k zánětům....

  Online podnikání pro maminky

  Online podnikání pro maminky

    Vhodná doba na to, vyřídit si svou V.I.P. kartičku a nejen to. Online byznys nyní přívítá spousta žen, když ne jako hlavní činnost, tak alespoň jako přivýdělek. Řekněte mi, kolik si chcete přivydělat a pomohu vám rozjet podnikání z domova. Denně vyřizujeme spousty...